Sublimatie deurmat 90x60 cm
Laat je merk opvallen vanaf de voordeur, sublimeer deze deurmat van 90x60 cm met je logo en veeg je voeten af in stijl.
Kies en personaliseer
-
Bovenzijde (900 x 600 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Laat je merk opvallen vanaf de voordeur, sublimeer deze deurmat van 90x60 cm met je logo en veeg je voeten af in stijl.
Specificaties
| Artikelnummer | 1617-03-A06 |
|---|---|
| EAN-code | 8719495002391 |
| Merk | |
| Gewicht | 0 g |
| Materiaal | 100% Polyester |
| Kleur | Zwart/Wit |
| Hoogte | 0 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Lengte | 0 cm |
Prijsspecificaties
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








