Brievenbuspaasdoosje gevuld met Robin mix
Standaard full colour paasbrievenbusdoosje, gevuld met ca. 250 gram Robin Paasmix, inclusief een dubbelzijdig full colour bedrukte A6-kaart.
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (105 x 148)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Standaard full colour paasbrievenbusdoosje, gevuld met ca. 250 gram Robin Paasmix, inclusief een dubbelzijdig full colour bedrukte A6-kaart.
Specificaties
| Artikelnummer | 2265.100_11579 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 290 g |
| Materiaal | Papier |
| Kleur | Wit |
| Soort | Paasmix |
| Hoogte | 2.5 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 17 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416745416736416734417648
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.





