Winterse Bakmixen
'Warm Wishes' cakemix pouchbag in een bruin verzenddoosje en full colour bedrukte A5 kaart
Kies en personaliseer
-
-
All-over (210 x 148 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
'Warm Wishes' cakemix pouchbag in een bruin verzenddoosje en full colour bedrukte A5 kaart
Specificaties
| Artikelnummer | 5210.300_11696 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 295 g |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Bruin |
| Soort | 'Warm Wishes' cakemix |
| Hoogte | 2.8 cm |
| Breedte | 15.5 cm |
| Lengte | 22.1 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416745416736416734417648
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.






