Ballotin met Paas chocolade
Ballotin doosje voorzien van een all-over full colour bedrukking en gevuld met ca. 150 gram Crispy Paaseitjes
Kies en personaliseer
-
-
All-over (349 x 146)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Ballotin doosje voorzien van een all-over full colour bedrukking en gevuld met ca. 150 gram Crispy Paaseitjes
Specificaties
| Artikelnummer | 2214P.100_11116 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 155 g |
| Materiaal | Papier |
| Kleur | Wit |
| Soort | Paaseitjes Hazelnoot crispy groot |
| Hoogte | 4.5 cm |
| Breedte | 5.8 cm |
| Lengte | 11.5 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.







