Doosje met 12 luxe paaseitjes
Doosje gevuld met 12 chocolade luxe paaseitjes in assorti kleuren en smaken (ca. 150 gram) en voorzien van een full colour bedrukte sleeve
Kies en personaliseer
-
Rondom (356 x 45 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Doosje gevuld met 12 chocolade luxe paaseitjes in assorti kleuren en smaken (ca. 150 gram) en voorzien van een full colour bedrukte sleeve
Specificaties
| Artikelnummer | 2271.100_11577 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 180 g |
| Materiaal | Papier |
| Kleur | Wit |
| Soort | Luxe Paaseitjes |
| Hoogte | 2.8 cm |
| Breedte | 17 cm |
| Lengte | 13 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.





