Kies en personaliseer
-
All-over (217 x 105)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Gondeldoosje all-over full colour bedrukt, gevuld met 4 Crispy Paaseitjes
Specificaties
| Artikelnummer | 2099.100_11116 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 55 g |
| Materiaal | Papier |
| Kleur | Wit |
| Soort | Paaseitjes Hazelnoot crispy groot |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 7.5 cm |
| Lengte | 9.5 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.





