Kraft zakje Paaseitjes
Kraftzakje met venster voorzien van een full colour sticker, gevuld met ca. 125 gram creamy paaseitjes
Kies en personaliseer
-
Eenzijdig (110 x 45 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Kraftzakje met venster voorzien van een full colour sticker, gevuld met ca. 125 gram creamy paaseitjes
Specificaties
| Artikelnummer | 1080P.300_11331 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 130 g |
| Materiaal | Kraft papier |
| Kleur | Transparant |
| Soort | Paaseieren Creamy klein assorti |
| Hoogte | 15 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
| Lengte | 5.5 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.





