Kraftdoosje met venster
Kraftdoosje met venster voorzien van een full colour sticker, gevuld met ca. 300 gram Crispy paaseitjes
Kies en personaliseer
-
-
All-over (135 x 58)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Kraftdoosje met venster voorzien van een full colour sticker, gevuld met ca. 300 gram Crispy paaseitjes
Specificaties
| Artikelnummer | 1081.300_11116 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 305 g |
| Materiaal | Kraft papier |
| Kleur | Bruin |
| Soort | Paaseitjes Hazelnoot crispy groot |
| Hoogte | 4.5 cm |
| Breedte | 6.5 cm |
| Lengte | 19 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.






