Medium glazen pot 0,9 liter Paasmix
Medium glazen pot 0,9 liter met een witte deksel gevuld met ca. 525 gram chocolade paasmix en voorzien van een full colour sticker op beide zijden
Kies en personaliseer
-
-
Wit
-
Zilver
-
-
Beide zijden (80 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Medium glazen pot 0,9 liter met een witte deksel gevuld met ca. 525 gram chocolade paasmix en voorzien van een full colour sticker op beide zijden
Specificaties
| Artikelnummer | 1799P.100_11579 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 940 g |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Wit |
| Soort | Paasmix |
| Hoogte | 9 cm |
| Breedte | 12.5 cm |
| Lengte | 13 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.






