Mini Paashaasje in kaart
Bedrukte kaart met standaard mini chocolade paashaasje van ca. 6 gram in aluminiumfolie folie, voorzien van een all-over full colour bedrukking
Kies en personaliseer
-
All-over (90 x 150 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bedrukte kaart met standaard mini chocolade paashaasje van ca. 6 gram in aluminiumfolie folie, voorzien van een all-over full colour bedrukking
Specificaties
| Artikelnummer | 7390.100 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 10 g |
| Materiaal | Papier |
| Kleur | White |
| Soort | Melk chocolade |
| Hoogte | 1.2 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 6.9 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.





