Paas chocoladeletter
Melkchocolade paasletter ca. 215 gram in een geel doosje voorzien van een full colour sticker. Tegen meerprijs ook verkrijgbaar met een bedrukt logo p…
Kies en personaliseer
-
All-over (80 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Melkchocolade paasletter ca. 215 gram in een geel doosje voorzien van een full colour sticker. Tegen meerprijs ook verkrijgbaar met een bedrukt logo plaatje.
Specificaties
| Artikelnummer | 2285.100_11571 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 235 g |
| Materiaal | Karton |
| Kleur | Transparant |
| Soort | Paasletter |
| Hoogte | 2.7 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Lengte | 17 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.





