Plat doosje met chocolade
Groot, plat vierkant doosje met een full-colour all-over bedrukking, gevuld met 10 chocolade Paashaasjes in folie
Kies en personaliseer
-
-
All-over (217 x 286)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Groot, plat vierkant doosje met een full-colour all-over bedrukking, gevuld met 10 chocolade Paashaasjes in folie
Specificaties
| Artikelnummer | 2120.100_11411 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 82 g |
| Materiaal | Papier |
| Kleur | Wit |
| Soort | Haasjes mix |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Lengte | 11 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.






