Anti-stress werkhelm Philip
Anti-stress figuur van PU foam, model ‘werkhelm’. Antistress artikelen kunnen alleen bedrukt worden in de kleuren zwart, wit, goud of zilver.
Kies en personaliseer
-
-
geel
-
wit
-
-
-
Onderzijde (Ø45mm)
- Onbewerkt
- 1
- Graveren
Voorzijde (20x6mm)- Onbewerkt
- 1
Bovenzijde (40x10mm)- Onbewerkt
- 1
Zijkant (20x10mm)- Onbewerkt
- 1
Voorzijde (10x10mm)- Onbewerkt
- 1
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Anti-stress figuur van PU foam, model ‘werkhelm’. Antistress artikelen kunnen alleen bedrukt worden in de kleuren zwart, wit, goud of zilver.
Specificaties
| Artikelnummer | 5091-006999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446014701 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 21 g |
| Materiaal | PU Schuim |
| Kleur | geel |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 4.5 cm |
| Breedte | 6.9 cm |
| Lengte | 8.1 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
Geen resultaten gevonden.
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.










