Aanti-stress dobbelsteen Javier
Anti-stress figuur van PU foam, model 'dobbelsteen met cijfers'. De zijde tegenover de 6 is beschikbaar voor uw bedrukking. Antistress artikelen kunne…
Kies en personaliseer
-
Bovenzijde (30x20mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Bovenzijde (30x30mm)- Onbewerkt
- 1
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Anti-stress figuur van PU foam, model 'dobbelsteen met cijfers'. De zijde tegenover de 6 is beschikbaar voor uw bedrukking. Antistress artikelen kunnen alleen bedrukt worden in de kleuren zwart, wit, goud of zilver.
Specificaties
| Artikelnummer | 3702-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446007406 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 21 g |
| Materiaal | PU Schuim |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 5.4 cm |
| Breedte | 5.4 cm |
| Lengte | 5.4 cm |
Prijsspecificaties
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.










