Anti-stress dobbelsteen Nestor
Anti-stress figuur en decision maker van PU foam, model 'dobbelsteen met tekst. Eén zijde is beschikbaar voor uw bedrukking. Antistress artikelen kun…
Kies en personaliseer
-
Zijkant (35x35mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Zijkant (30x30mm)- Onbewerkt
- 1
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Anti-stress figuur en decision maker van PU foam, model 'dobbelsteen met tekst. Eén zijde is beschikbaar voor uw bedrukking. Antistress artikelen kunnen alleen bedrukt worden in de kleuren zwart, wit, goud of zilver.
Specificaties
| Artikelnummer | 3690-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446007383 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 25 g |
| Materiaal | PU Schuim |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 4.8 cm |
| Breedte | 4.8 cm |
| Lengte | 4.8 cm |
Prijsspecificaties
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.







