Anti-stress hart Sia
Anti-stress figuur van PU foam, model 'hart'. Antistress artikelen kunnen alleen bedrukt worden in de kleuren zwart, wit, goud of zilver.
Kies en personaliseer
-
-
rood
-
wit
-
-
Voorzijde (30x15mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Achterzijde (30x15mm)- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (30x20mm)- Onbewerkt
- 1
Achterzijde (30x20mm)- Onbewerkt
- 1
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Anti-stress figuur van PU foam, model 'hart'. Antistress artikelen kunnen alleen bedrukt worden in de kleuren zwart, wit, goud of zilver.
Specificaties
| Artikelnummer | 8033-008999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446027022 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 19 g |
| Materiaal | PU Schuim |
| Kleur | rood |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | 4.9 cm |
| Lengte | 7 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
Geen resultaten gevonden.
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








