Anti-stress wolk Franco
Anti-stress figuur van PU foam, model 'wolk'. Antistress artikelen kunnen alleen bedrukt worden in de kleuren zwart, wit, goud of zilver.
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (40x20mm)
- Onbewerkt
- 1
- Graveren
Achterzijde (40x20mm)- Onbewerkt
- 1
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Anti-stress figuur van PU foam, model 'wolk'. Antistress artikelen kunnen alleen bedrukt worden in de kleuren zwart, wit, goud of zilver.
Specificaties
| Artikelnummer | 8474-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446052055 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 16 g |
| Materiaal | PU Schuim |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 5.2 cm |
| Breedte | 2.4 cm |
| Lengte | 8 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
Geen resultaten gevonden.
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.






