Eco Sportbidon Daiya O2 550ml
De nieuwe Daiya-fles
met een stoere uitstraling!
De duurzame, schokbestendige Daiya-bidon combineert modern design met praktische
eigenschappen, zoals…
Kies en personaliseer
-
-
groen
-
metallic grijs
-
teal
-
transparant
-
wit
-
zwart
-
-
Op product
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
De nieuwe Daiya-fles
met een stoere uitstraling!
De duurzame, schokbestendige Daiya-bidon combineert modern design met praktische
eigenschappen, zoals een diamantvormige, lekvrije dop en een zachte drinktuit voor
snelle hydratatie. De extra grote vulopening maakt bijvullen en schoonmaken
gemakkelijk, terwijl de 360°-full-color bedrukking ervoor zorgt dat uw logo opvalt.
Perfect voor een actieve, milieubewuste levensstijl. Verkrijgbaar in 550 ml.
Specificaties
| Artikelnummer | B111521031 |
|---|---|
| Diameter | 7.7 cm |
| Merk | TACX |
| Gewicht | 80 g |
| Materiaal | PE, Biobased |
| Artikelnummer - Supplier | B111521031 |
| Kleur | transparant |
| Hoogte | 19.6 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
409065409059409089409094
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.










