Shanti 500ml
De Shanti bidon is hetzelfde als de andere Shiva bidons, maar valt op vanwege de speciaal ontwikkelde membraandop. De dop is snel met één beweging o…
Kies en personaliseer
-
-
donker blauw
-
fluo geel
-
geel
-
licht blauw
-
licht groen
-
medium blauw
-
metallic grijs
-
oranje
-
parelmoer
-
powder pink
-
rood
-
transparant
-
transparant aqua
-
wit
-
zwart
-
zwart transparant
-
-
Op product
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
De Shanti bidon is hetzelfde als de andere Shiva bidons, maar valt op vanwege de speciaal ontwikkelde membraandop. De dop is snel met één beweging open of dicht te draaien. In ‘open’ stand is de bidon continu klaar voor gebruik. Het speciale membraansysteem zorgt er voor dat de inhoud er niet uit lekt. Pas zodra in de bidon wordt geknepen, komt de drank er uit, precies in de gewenste hoeveelheid. De dop kan ook ‘op slot’ worden gedraaid.
-Unieke innovatieve Shanti membraandop
-Ook verkrijgbaar in biologisch afbreekbaar en biobased plastic gemaakt van suikerriet
-Groot oppervlak voor full colour bedrukking
Specificaties
| Artikelnummer | B11122300102 |
|---|---|
| Diameter | 7.7 cm |
| Merk | TACX |
| Gewicht | 90 g |
| Materiaal | PE |
| Artikelnummer - Supplier | B11122300102 |
| Kleur | wit |
| Hoogte | 19 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
409065409059409089409094
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.




















