Shiva O2 750ml
Deze bidon is 750 ml en is gemaakt van 100% biobased polyethylene gemaakt van suikerriet. Suikerriet is een hernieuwbare grondstof die bijdraagt aan h…
Kies en personaliseer
-
-
donker blauw
-
sky blue pms 545
-
transparant
-
wit
-
zwart
-
-
Op product
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Deze bidon is 750 ml en is gemaakt van 100% biobased polyethylene gemaakt van suikerriet. Suikerriet is een hernieuwbare grondstof die bijdraagt aan het verminderen van de uitstoot van broeikasgassen. Het is vrij eenvoudig: Tijdens de groei van het suikerriet haalt de plant Co2 uit de lucht. Van het suikerriet extract wordt ethanol gemaakt waarmee we groene polyethylene maken wat 100% recyclebaar is.
- 100% biobased polyethylene gemaakt van suikerriet
- Positieve bijdrage aan het milieu
- Driekantige dop biedt extra grip
Specificaties
| Artikelnummer | B111231001 |
|---|---|
| Diameter | 7.7 cm |
| Merk | TACX |
| Gewicht | 100 g |
| Materiaal | PE |
| Artikelnummer - Supplier | B111231001 |
| Kleur | wit |
| Hoogte | 24.5 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
409065409059409094409097
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.









