Shiva Original 750ml
Deze bestseller is al vele jaren favoriet bij vele gebruikers, waaronder de pro tour teams, vanwege het tijdloze design en het gemakkelijk in te knijp…
Kies en personaliseer
-
-
donker blauw
-
geel
-
licht blauw
-
licht groen
-
medium blauw
-
metallic grijs
-
oranje
-
rood
-
transparant
-
transparant aqua
-
wit
-
zwart
-
zwart transparant
-
-
Op product
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Deze bestseller is al vele jaren favoriet bij vele gebruikers, waaronder de pro tour teams, vanwege het tijdloze design en het gemakkelijk in te knijpen materiaal. Het design is ergonomisch en tijdloos en is beschikbaar in verschillende kleuren. De bidon heeft een standaard draaidop met afsluitbare trektuit.
- Driekantige dop biedt extra grip
- Verkrijgbaar in biologisch afbreekbaar en biobased polyethyleen gemaakt van suikerriet
- Groot oppervlak voor full colour bedrukking
Specificaties
| Artikelnummer | B111233001 |
|---|---|
| Diameter | 7.7 cm |
| Merk | TACX |
| Gewicht | 100 g |
| Materiaal | PE |
| Artikelnummer - Supplier | B111233001 |
| Kleur | wit |
| Hoogte | 24.5 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
409065409059409089409097
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.

















