Shiva XT 750ml
Deze bestseller is al vele jaren favoriet bij vele gebruikers vanwege o.a het gemakkelijk in te knijpen materiaal en het grote druk oppervlak. Het des…
Kies en personaliseer
-
-
donker blauw
-
geel
-
licht blauw
-
licht groen
-
medium blauw
-
oranje
-
rood
-
transparant
-
transparant aqua
-
wit
-
zwart
-
zwart transparant
-
-
Op product
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Deze bestseller is al vele jaren favoriet bij vele gebruikers vanwege o.a het gemakkelijk in te knijpen materiaal en het grote druk oppervlak. Het design is ergonomisch en tijdloos en is beschikbaar in verschillende kleuren. Deze Shiva met verlengde en flexibele trektuit is speciaal ontworpen voor sporters met een masker. Deze draaidop is alleen verkrijgbaar in het zwart.
- Verlengde en flexibele trektuit
- Groot oppervlak voor full colour bedrukking
Specificaties
| Artikelnummer | B111233001B456300000 |
|---|---|
| Diameter | 7.7 cm |
| Merk | TACX |
| Gewicht | 115 g |
| Materiaal | PE |
| Artikelnummer - Supplier | B111233001B456300000 |
| Kleur | wit |
| Hoogte | 33 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
409065409059409089409094
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.
















