Starlight
De StarLight is een gebruiksvriendelijk kunststof bidonkrat, geschikt voor het vervoeren van maximaal 8 bidons van 500ml of 750ml. De perfecte eye-cat…
Kies en personaliseer
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
De StarLight is een gebruiksvriendelijk kunststof bidonkrat, geschikt voor het vervoeren van maximaal 8 bidons van 500ml of 750ml. De perfecte eye-catcher voor gebruik tijdens sport wedstrijden, toernooien en evenementen. De kratten zijn stapelbaar en makkelijk afwasbaar. Vanwege het unieke ontwerp van de StarLight blijft de volledige bedrukking van elke bidon zichtbaar. Plaatsen van een logo op het krat is daarom niet noodzakelijk, maar wel mogelijk.
Specificaties
| Artikelnummer | T6286 |
|---|---|
| Diameter | 21 cm |
| Merk | TACX |
| Gewicht | 880 g |
| Materiaal | PE |
| Artikelnummer - Supplier | T6286 |
| Kleur | zwart |
| Hoogte | 36 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
409065409059409089409094
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.





