ABS draadloze oortelefoon Waylon
ABS-oortelefoon met draadloze technologie (5.1) met bamboedetail. Oortelefoon 30 mAh, laadstation 200 mAh. Volledig opgeladen in 1 uur, USB-C-oplader.…
Kies en personaliseer
-
-
wit
-
zwart
-
-
Voorzijde (30x23mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (25x9mm)- Onbewerkt
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
ABS-oortelefoon met draadloze technologie (5.1) met bamboedetail. Oortelefoon 30 mAh, laadstation 200 mAh. Volledig opgeladen in 1 uur, USB-C-oplader. Levensduur batterij: 6 uur muziekafspeeltijd, 4 uur beltijd. Individueel verpakt in geschenkverpakking.
Specificaties
| Artikelnummer | 1014848-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446062726 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 33 g |
| Materiaal | ABS, Bamboe |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.6 cm |
| Breedte | 5.3 cm |
| Lengte | 4.9 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417922418741418738418739
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.












