ABS draadloze oortelefoons Marmara
Oortelefoons van ABS met een bamboe etui. Met draadloze verbindingstechniek. Inclusief oplaadkabel.
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (50x25mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (50x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Oortelefoons van ABS met een bamboe etui. Met draadloze verbindingstechniek. Inclusief oplaadkabel.
Specificaties
| Artikelnummer | 821522-823999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446058422 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 62 g |
| Materiaal | ABS, Metaal, Bamboe |
| Kleur | bamboe |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3.2 cm |
| Breedte | 4.8 cm |
| Lengte | 7.6 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417922418741418738418739
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.







