ABS draadloze oortelefoons Mourad
ABS koptelefoon met draadloze verbindingstechniek. Inclusief oplaadkabel. De oordopjes passen qua kleur bij het hoesje.
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (40x20mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
ABS koptelefoon met draadloze verbindingstechniek. Inclusief oplaadkabel. De oordopjes passen qua kleur bij het hoesje.
Specificaties
| Artikelnummer | 821471-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446058415 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 46 g |
| Materiaal | ABS, Metaal |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.2 cm |
| Breedte | 4.5 cm |
| Lengte | 6.8 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417922418741418738418739
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








