PP webcam cover Aubrey
PP webcam cover met dubbelzijdige stickers voor bevestiging. Het schuifje gaat makkelijk open en dicht. Artikel plakt niet op glazen oppervlaktes.
Kies en personaliseer
-
-
wit
-
zwart
-
-
Voorzijde (20x8mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
PP webcam cover met dubbelzijdige stickers voor bevestiging. Het schuifje gaat makkelijk open en dicht. Artikel plakt niet op glazen oppervlaktes.
Specificaties
| Artikelnummer | 9005-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446043701 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 0.8 g |
| Materiaal | PP |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.2 cm |
| Breedte | 1.51 cm |
| Lengte | 4.1 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
418926418929418943418936
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.










