ABS draadloze muis Eileen
ABS draadloze muis met bamboedetails. Inclusief batterij. 2,4 GHz met USB-ontvanger en 1.200 DPI. Per stuk verpakt in een bruin kartonnen doos.
Kies en personaliseer
-
Bovenzijde (35x15mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Graveren
Voorzijde onder (30x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
ABS draadloze muis met bamboedetails. Inclusief batterij. 2,4 GHz met USB-ontvanger en 1.200 DPI. Per stuk verpakt in een bruin kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1172211-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446069978 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 45.8 g |
| Materiaal | ABS, Bamboe |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.5 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 10.5 cm |
Prijsspecificaties
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.










