Kies en personaliseer
-
Zijkant links (Ø16mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (50x10mm)- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (60x12mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Voorzijde boven (55x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde boven (60x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Voorzijde (55x12mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Aluminium USB hub met 4 poorten (2.0). Output: 5V.
Specificaties
| Artikelnummer | 7737-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446036598 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 43 g |
| Materiaal | Allooi, Aluminium |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.3 cm |
| Breedte | 3.6 cm |
| Lengte | 8.9 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
457685
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.







