Gerecyclede aluminium USB hub Layton
Aluminium USB hub met 3 poorten. Twee USB A- en één USB C-poort. Gerecycled logo gegraveerd op de voorkant.
Kies en personaliseer
-
-
zwart
-
zilver
-
-
Voorzijde (45x20mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Graveren
Voorzijde (70x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Aluminium USB hub met 3 poorten. Twee USB A- en één USB C-poort. Gerecycled logo gegraveerd op de voorkant.
Specificaties
| Artikelnummer | 1015140-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446064133 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 42 g |
| Materiaal | ABS, Allooi, Aluminium, Papier, RVS, TPE |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
| Lengte | 32 cm |
Prijsspecificaties
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.









