BrandCharger Cabledock kabelhouder
Organiseer je kabels moeiteloos! Heb je last van rommelige kabels rond je bureau, tv, computer of telefoon? De Cabledock biedt de ideale oplossing. De…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (65x10mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Organiseer je kabels moeiteloos! Heb je last van rommelige kabels rond je bureau, tv, computer of telefoon? De Cabledock biedt de ideale oplossing. De Cabledock heeft 5 sleuven die geschikt zijn voor kabels tot 6 mm. Opvouwbaar en met een zelfklevende achterkant voor eenvoudige plaatsing.
Specificaties
| Artikelnummer | 1163679-003999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446068513 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 12 g |
| Materiaal | Karton, Polyester, rPET |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 3.3 cm |
| Lengte | 12 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
Geen resultaten gevonden.
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.













