4-in-1 Laadkabel Idris
4 in-1 Laadkabel set met haak. De set heeft een USB, USB-C, micro USB en Lightning plug. Na laser graveren licht het logo op wanneer de kabel in gebru…
Kies en personaliseer
-
-
blauw
-
rood
-
wit
-
zwart
-
-
Etui (40x30mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (38x24mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (30x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (15x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (10x18mm)- Onbewerkt
- Graveren
Achterzijde (10x18mm)- Onbewerkt
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
4 in-1 Laadkabel set met haak. De set heeft een USB, USB-C, micro USB en Lightning plug. Na laser graveren licht het logo op wanneer de kabel in gebruik is.
Specificaties
| Artikelnummer | 432312-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446055155 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 23 g |
| Materiaal | ABS, Kunststof, Nylon, RVS, TPE, Zinken legering |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 2.8 cm |
| Lengte | 18 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
442125445224446403448611
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.















