ABS kabel set Pilar
Oplaadkabel-set met 3 aansluitingen: USB-C, standaard USB en Lightning. Elke kabel is ongeveer 5,5 cm lang en is bevestigd aan een ovale houder met op…
Kies en personaliseer
-
-
blauw
-
grijs
-
wit
-
zwart
-
-
Voorzijde (20x15mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Achterzijde (20x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Oplaadkabel-set met 3 aansluitingen: USB-C, standaard USB en Lightning. Elke kabel is ongeveer 5,5 cm lang en is bevestigd aan een ovale houder met opening (Ø 1,8 cm).
Productvideo
Productvideo
Specificaties
| Artikelnummer | 8450-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446043985 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 14 g |
| Materiaal | ABS, PVC |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.6 cm |
| Breedte | 2.7 cm |
| Lengte | 12 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
445224446403447353448611
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.














