Aluminium en gerecycled papier USB-hub Paulo
Aluminium en gerecycled papier USB (2.0) hub. Met twee USB-C poorten en twee USB-poorten. Input is USB-C. Individueel verpakt in een bruine kartonnen …
Kies en personaliseer
-
Achterzijde (55x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Aluminium en gerecycled papier USB (2.0) hub. Met twee USB-C poorten en twee USB-poorten. Input is USB-C. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 976588-011999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446062191 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 48 g |
| Materiaal | Aluminium, Tarwestro, Gerecycled papier |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 6.5 cm |
| Lengte | 13 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
442125445224446403447353
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








