Bamboe oplaadkabel Brandan
Bamboe drie-in-één oplaadkabel met standaard USB, micro USB, USB-C en lightning aansluiting. Deze oplader is alleen geschikt voor laptop/mobiel/tabl…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (30x20mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Achterzijde (30x20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe drie-in-één oplaadkabel met standaard USB, micro USB, USB-C en lightning aansluiting. Deze oplader is alleen geschikt voor laptop/mobiel/tablet en werkt niet met een opladeradapter.
Specificaties
| Artikelnummer | 710986-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446057500 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 23 g |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.8 cm |
| Breedte | 4.5 cm |
| Lengte | 16 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
442125445224446403447353
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.









