BrandCharger Trident 2 oplaadkabel
De Trident 2 is een ultra-sterke oplaadkabel met een levensduur van meer dan 12.000 buigingen, zes keer sterker dan standaard kabels. Met een aluminiu…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (20x10mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Graveren
Achterzijde (20x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
De Trident 2 is een ultra-sterke oplaadkabel met een levensduur van meer dan 12.000 buigingen, zes keer sterker dan standaard kabels. Met een aluminium basis en versterkte nylon gevlochten hoes is hij compatibel met USB-A, Type-C en Lightning aansluitingen. De Trident 2 ondersteunt snel opladen voor telefoons, tablets en laptops, en combineert duurzaamheid met een verfijnd ontwerp.
Specificaties
| Artikelnummer | 1163690-411999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446068773 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 35 g |
| Materiaal | Aluminium, Nylon, rPET |
| Kleur | gun metal |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 19 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Lengte | 19 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
442125445224446403447353
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.









