BrandCharger Trident 2+ oplaadkabel
De Trident 2+ Ultra-Strong Oplaadkabel is gebouwd om lang mee te gaan, met een levensduur van meer dan 12.000 buigingen zes keer sterker dan standaard…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (20x10mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Graveren
Achterzijde (20x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
De Trident 2+ Ultra-Strong Oplaadkabel is gebouwd om lang mee te gaan, met een levensduur van meer dan 12.000 buigingen zes keer sterker dan standaardkabels. De aluminium basis en de verstevigde nylon gevlochten mantel zorgen voor duurzaamheid en een strak design. Deze USB-A naar Micro/Type-C/Lightning kabel garandeert betrouwbaar opladen voor alle compatibele apparaten, met maximaal 10W laadvermogen.
Specificaties
| Artikelnummer | 1163691-411999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446068780 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 40 g |
| Materiaal | Aluminium, Nylon, rPET |
| Kleur | gun metal |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.7 cm |
| Breedte | 1.7 cm |
| Lengte | 100 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
442125445224446403447353
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








