Nylon oplaadkabel Leif
Nylon laadkabel met USB aan één uiteinde en aan de andere kant micro USB en USB-C. 100% koperdraden. Per stuk verpakt in een kartonnen doos.
Kies en personaliseer
-
-
kobaltblauw
-
rood
-
zwart
-
zilver
-
-
Onderzijde (22x8mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
- Full colour
Bovenzijde (22x8mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Nylon laadkabel met USB aan één uiteinde en aan de andere kant micro USB en USB-C. 100% koperdraden. Per stuk verpakt in een kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 979762-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446061989 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 38.6 g |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Metaal, Nylon, PVC, Tin |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.4 cm |
| Breedte | 1.5 cm |
| Lengte | 100 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
442125445224446403447353
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.











