BrandCharger Lany Wristband Charge oplaadkabel
De Lany Wristband Charge oplaadkabel is een praktisch relatiegeschenk dat elke telefoonhoes verandert in een handsfree polsband. Gemaakt van gerecycle…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (25x12mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
De Lany Wristband Charge oplaadkabel is een praktisch relatiegeschenk dat elke telefoonhoes verandert in een handsfree polsband. Gemaakt van gerecyclede PET-flessen, is het lichtgewicht, duurzaam, verstelbaar en getest om tot 8 kg te dragen. Het is compatibel met de meeste telefoonhoezen en ondersteunt opladen. Met een gevlochten rPET-Nylon kabel, een Type-C ingang en een USB Type-C uitgang, ondersteunt het tot 60W vermogen voor snel opladen en gegevensoverdracht. De compacte kabel van 22 cm voegt veelzijdigheid toe aan dit essentiële accessoire.
Specificaties
| Artikelnummer | 1163688-411999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446068759 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 50 g |
| Materiaal | Aluminium, Nylon, rPET |
| Kleur | gun metal |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Breedte | 2.5 cm |
| Lengte | 34.5 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
458928458935462429463523
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.
















