Kies en personaliseer
-
-
wit
-
zwart
-
-
Bovenzijde (50x10mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Kunststof (ABS) laser pointer met USB aansluiting.
Productvideo
Productvideo
Specificaties
| Artikelnummer | 8253-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446043916 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 47 g |
| Materiaal | ABS, Rubber |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Breedte | 1.5 cm |
| Lengte | 13.8 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
Geen resultaten gevonden.
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.













