3-in-1 magnetische oplader Valerio
Gerecycleerd ABS 3-in-1 magnetisch draadloos oplaadstation voor smartphone, smartwatch en oordopjes. Ultraplat ontwerp met opvouwbare telefoonstandaar…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (20x20mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (30x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (40x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (50x50mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Voorzijde (70x50mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Gerecycleerd ABS 3-in-1 magnetisch draadloos oplaadstation voor smartphone, smartwatch en oordopjes. Ultraplat ontwerp met opvouwbare telefoonstandaard. Oplaadvermogens: Telefoon 15W, AirPods 5W, iWatch 2W. Ingang: 5V/3A of 9V/3A, uitgang: tot 9V/1,67A. Voorzien van een gerecycled logo. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1351337-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446079342 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 150 g |
| Materiaal | Gerecycled ABS |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.22 cm |
| Breedte | 7.5 cm |
| Lengte | 12.7 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
418910418913419092419094
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.




















