Aluminium zonne-energie powerbank Tycho
Aluminium solar powerbank met blauwe indicatielampjes. USB-A en USB-C-poort. Ingang DC5V/1A. Uitgang 5V/1A. Capaciteit: 4.000 mAh. Inclusief USB-kabel…
Kies en personaliseer
-
-
blauw
-
rood
-
zwart
-
zilver
-
-
Onderzijde (60x80mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Achterzijde (50x50mm)- Onbewerkt
- 1
- Full colour
Achterzijde (50x20mm)- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde boven (50x5mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Voorzijde onder (50x12mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Achterzijde (50x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Aluminium solar powerbank met blauwe indicatielampjes. USB-A en USB-C-poort. Ingang DC5V/1A. Uitgang 5V/1A. Capaciteit: 4.000 mAh. Inclusief USB-kabel.
Specificaties
| Artikelnummer | 1262004-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446072763 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 152 g |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.3 cm |
| Breedte | 7.8 cm |
| Lengte | 12.5 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
418910418913419092419094
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.




















