Bamboe powerbank zonne-energie Joan
Bamboe powerbank met zonne-energie en een capaciteit van 8.000 mAh, twee USB poorten, één micro USB poort en vier LED indicatoren. Input: DC 5V/2A, …
Kies en personaliseer
-
Voorzijde boven (55x7mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Voorzijde onder (25x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe powerbank met zonne-energie en een capaciteit van 8.000 mAh, twee USB poorten, één micro USB poort en vier LED indicatoren. Input: DC 5V/2A, output: DC 5V/2A. Inclusief USB kabel.
Specificaties
| Artikelnummer | 431953-823999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446055223 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 200.5 g |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | bamboe |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.8 cm |
| Breedte | 7.2 cm |
| Lengte | 14.2 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
418910418913419092419094
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.







