Gerecycled ABS 3-in-1 draadloze oplader Elias
Gerecycleerd ABS 3-in-1 draadloze oplader, luidspreker en telefoonhouder in een kubusvormig ontwerp. Beschikt over 15W snel draadloos opladen, 5W luid…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (50x40mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (50x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Bovenzijde (80x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Gerecycleerd ABS 3-in-1 draadloze oplader, luidspreker en telefoonhouder in een kubusvormig ontwerp. Beschikt over 15W snel draadloos opladen, 5W luidsprekerfunctie en draadloze verbindingstechnologie versie 5.4. Bevat een 1200 mAh batterij, metalen gaas aan de voorzijde en gerecycled PU-detail aan de bovenkant. Input: 5V/500mA. Voorzien van een gerecycled logo. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1351336-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446079335 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 180 g |
| Materiaal | Gerecycled ABS |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 9.5 cm |
| Lengte | 11.2 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
418910418913419092419094
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.














