Gerecycled ABS powerbank Jona
Gerecyclede ABS-powerbank met 10.000?mAh Li-ion batterij en 22,5W snellaaduitgang. Voorzien van een geïntegreerd TPE-draagkoord dat ook dienst doet a…
Kies en personaliseer
-
-
wit
-
zwart
-
-
Voorzijde (30x30mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (50x50mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Voorzijde (50x60mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Gerecyclede ABS-powerbank met 10.000?mAh Li-ion batterij en 22,5W snellaaduitgang. Voorzien van een geïntegreerd TPE-draagkoord dat ook dienst doet als oplaadkabel met Lightning- en Type-C-connectoren. Uitgerust met een digitale LED-display bovenop voor het weergeven van de batterijcapaciteit. Inclusief Type-C in-/uitgang en Type-A ingang. Biedt bescherming tegen oververhitting, kortsluiting, overspanning en overstroom. Voorzien van label met gerecycleerd ABS-logo op de achterzijde. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos met zijdepapier aan de binnenzijde.
Specificaties
| Artikelnummer | 1298466-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446074545 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 172.4 g |
| Materiaal | PC, TPE, PCB, Gerecycled ABS |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.41 cm |
| Breedte | 6.55 cm |
| Lengte | 7.51 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
418910418913419092419094
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.




















