Gerecycled ABS powerbank Tavi
Gerecyclede ABS powerbank met 10.000?mAh Li-ion batterij en 22,5W snellaadfunctie. Voorzien van Type-C in- en uitgang en Type-A ingang. Het ontwerp va…
Kies en personaliseer
-
-
wit
-
zwart
-
-
Voorzijde (50x18mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Gerecyclede ABS powerbank met 10.000?mAh Li-ion batterij en 22,5W snellaadfunctie. Voorzien van Type-C in- en uitgang en Type-A ingang. Het ontwerp van de powerbank bestaat uit één derde glad oppervlak voor bedrukking en twee derde met reliëfstructuur. Bovenop zit een digitale display voor het weergeven van de batterijcapaciteit. Beschermd tegen oververhitting, kortsluiting, overspanning en overstroom. Inclusief label met gerecycled ABS-logo op de achterzijde. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos met zijdepapier.
Specificaties
| Artikelnummer | 1298468-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446074583 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 173.9 g |
| Materiaal | PC, PCB, Gerecycled ABS |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.53 cm |
| Breedte | 6.91 cm |
| Lengte | 10.8 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
418910418913419092419094
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.














