Rubberen ABS zonne-energie powerbank Arin
Rubbercoating ABS solar powerbank met groene indicatielampjes en zijlamp. Twee USB-A-poorten en één USB-C-poort. Zonne-oplaadvermogen 5V/200 mA. Ing…
Kies en personaliseer
-
-
blauw
-
geel
-
rood
-
zwart
-
-
Voorzijde boven (20x8mm)
- Onbewerkt
- 1
Voorzijde boven (20x10mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Rubbercoating ABS solar powerbank met groene indicatielampjes en zijlamp. Twee USB-A-poorten en één USB-C-poort. Zonne-oplaadvermogen 5V/200 mA. Ingang DC 5V/1A. Uitgang DC 5V/2x1A. Capaciteit: 4.000 mAh. Inclusief USB-kabel.
Specificaties
| Artikelnummer | 1262005-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446072800 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 187 g |
| Materiaal | Rubber |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Breedte | 7.5 cm |
| Lengte | 14.4 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
418910418913419092419094
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.












