ABS powerbank Jerry
Kunststof Li-polymeer powerbank met capaciteit van 5.000mAh, ingang van 5V/1.000mA en uitgang van 1.500mA/2.100mA/5V. Incl. vijf blauwe LED indicatiel…
Kies en personaliseer
-
-
wit
-
zwart
-
-
Bovenzijde (50x80mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Onderzijde (55x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Onderzijde (60x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Bovenzijde (55x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (60x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Kunststof Li-polymeer powerbank met capaciteit van 5.000mAh, ingang van 5V/1.000mA en uitgang van 1.500mA/2.100mA/5V. Incl. vijf blauwe LED indicatielampjes en witte USB/micro USB kabel (ongeveer 32 cm), geschikt voor de meeste mobiele apparaten.
Specificaties
| Artikelnummer | 7083-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446025455 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 130 g |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 7.2 cm |
| Lengte | 12.2 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
446223462390462397465647
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.












