Bamboe powerbank Ruby
Bamboe powerbank met een capaciteit van 4.000 mAh. Input DC5V/1A, output DC5V/1A, 3.7 V li-polymer batterij. Twee USB poorten. Inclusief LED indicator…
Kies en personaliseer
-
Bovenzijde (50x35mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Onderzijde (50x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (50x100mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Onderzijde (50x70mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Bovenzijde (50x25mm)- Onbewerkt
- Graveren
Onderzijde (50x25mm)- Onbewerkt
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe powerbank met een capaciteit van 4.000 mAh. Input DC5V/1A, output DC5V/1A, 3.7 V li-polymer batterij. Twee USB poorten. Inclusief LED indicator en laadkabel (USB).
Specificaties
| Artikelnummer | 9147-011999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446053014 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 144 g |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.4 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 11.6 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439747462390462397465647
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.









