Bamboe powerbank
Bamboe powerbank met een capaciteit van 6.000 mAh en draadloze technologie. Input DC 5V/2A. Output DC 5V / 2A. Draadloos laden 5V/1A. Li-polymer batte…
Kies en personaliseer
-
Bovenzijde (50x35mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Onderzijde (50x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (50x120mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Onderzijde (50x120mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Bovenzijde (50x25mm)- Onbewerkt
- Graveren
Onderzijde (50x25mm)- Onbewerkt
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe powerbank met een capaciteit van 6.000 mAh en draadloze technologie. Input DC 5V/2A. Output DC 5V / 2A. Draadloos laden 5V/1A. Li-polymer batterij. Inclusief LED indicatie. Inclusief laadkabel (USB - micro USB).
Specificaties
| Artikelnummer | 9148-011999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446053021 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 186 g |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.9 cm |
| Breedte | 7.4 cm |
| Lengte | 14.5 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439747446223462390462397
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








